Instalacje

Firmę Total Sound tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży instalatorskiej. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, dystrybucją i sprzedażą usług oraz produktów z branży instalatorskiej. Projektujemy i wykonujemy instalacje multimedialne, instalacje nagłośnieniowe, sale wykładowe, językowe, instalacje dźwiękowe dla obiektów użyteczności publicznej (instalacje radiowęzłowe).

Realizujemy różnorodne projekty zaczynając od nieskomplikowanych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury, kończąc na systemach właściwych dla hal sportowo-widowiskowych, teatrów czy sal koncertowych.

Prężnie działająca firma, która dzięki wykorzystywaniu wieloletniego doświadczenia na rynku bezbłędnie trafia w potrzeby klientów i zapewnia niskie ceny zakupu, eliminując do minimum koszty operacyjne. Od lat współpracujemy z największymi polskimi importerami i dystrybutorami.

W związku z wieloletnią działalnością na rynku jesteśmy w stanie zrealizować większość zamówień. Mamy nadzieję że spełnimy państwa oczekiwania.

NASZE REALIZACJE

/home/totalsound/ftp/totalsound/www/assets/snippets/ditto/formats/html.format.inc.php nie istnieje.
Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt Nasz sprzęt
projekt / wykonanie strony www: graffik.com.pl